درباره ما

موتی۲۰ مقالات و مجموعه های نقل قول هایی دارد که به شما کمک می کند اعتماد به نفس، کنجکاو و رو به جولو بمانید. موتی۲۰ در سال ۲۰۲۰ در اینستاگرام ایجاد شد و به یکی از با کیفیت ترین رسانه ها برای محتوای الهام بخش و قدرتمند تبدیل شده است. نقل قول ها برای ما معنادار هستند، زیرا معتقدیم آنها افراد را در معرض ایده ها، طرز فکرها و در نهایت پیشرفت قرار می دهند.

ماموریت ما

ما می‌خواهیم نقل قول‌های الهام‌بخش را تا بالاترین حد ممکن عمومی و پر مخاطب کنیم. ما امیدواریم که مردم محتوای خودسازی، مثبت و آموزشی ما را در اعمال روزانه خود ادغام کنند. ما می خواهیم خوانندگان را تشویق کنیم تا ایده های تازه از بزرگترین ذهن ها را از طریق مجموعه نقل قول های انگیزشی ما کشف کنند. ما می‌خواهیم مقالات توسعه فردی ما به خوانندگان ما کمک کند تا گام‌های تدریجی برای تأثیرگذاری و بهبود واقعی و پایدار بردارند. همچنین ما می خواهیم بهترین ایده هایی را که بشریت تولید کرده را برای مخاطبین رسانه خود جمع آوری و به اشتراک بگذاریم.

سرویس پیامک انگیزشی چیست؟

خواندن نقل قول‌های الهام‌بخش سرویس پیامکی ما به خوانندگان ما کمک می‌کند تا درباره رهبران، قهرمانان، نویسندگان، فیلسوفان و سایر افرادی که همه به روش خود بر تفکر جامعه تأثیر گذاشته‌اند، بیاموزند.ما خواندن نقل قول های الهام بخش و انگیزشی را به عنوان ایجاد فضایی برای ایده های جدید می بینیم. ما معتقدیم که ایده های جدید می توانند به رفتارهای جدید و مثبت منجر شوند.

محتوای ما به دانش‌آموزان (چه در دبیرستان یا کالج)، کارگران سطح ابتدایی یا متخصصان و مدیران با تجربه کمک می‌کند تا سطح بالاتری داشته باشند و پیشرفت روز افزون را تجربه کنند. نیروی روزمره ای که به واسطه محتوای انگیزشی دریافت میکنیم به ما کمک می کند تا جایگاه واقعی خود را بدست بیاوریم و خواندن پیام های انگیزشی هر روز به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس، انرژی و روحیه خود را به بالاترین سطح برسانید.

سرویس پیامک طالع روزانه چیست؟

دانشمندان می گویند خواندن طالع روزانه دارای مزیت های روانی از جمله حس نظم یا معنا بخشیدن به زندگی می باشد و این موضوع جدای  از اینکه شما به طالع بینی اعتقاد دارید یا نه میتواند برای شما بسیار مثبت باشد. همه چیز بر اساس منطق در دستان من و شما پیش می‌رود و کسی نمی تواند از آنچه نوشته نشده به ما خبری بدهد. اما از جهت دیگر هم نمی توانیم منکر پیش گویی های بزرگ تاریخ بشری بشویم. به گواه قرآن مجید و از تاریخ عهد باستان شنیده ایم که منجمان فرعون را از تولد موسی با خبر کردند و پس از آنکه مادرش او را به رود نیل انداخت تا زمانی که موسی در کاخ فرعون بزرگ شد و سر انجام کاخ فرعون را نابود کرد منجمان تمام این وقایع را از پیش به فرعون گوشزد کرده بودند. با وجود این شواهد علنی برای ما سوال پیش می آید که اگر آینده نوشته نشده پس این پیشگویی ها چگونه صورت گرفته است و چگونه می توان از آینده باخبر شد؟

آینده چیزی نیست جز ادامه روند قانون جاذبه. بنابراین اصل، میتوانیم رخدادها را از روی باورهایمان پیشگویی کنیم. در واقع کاری که یک طالع روزانه خوب انجام می دهد روشن ساختن باورهای ماست که در ضمیر ناخوداگاه ما پنهان شده است نه سرنوشت ما.